درباره موسسه حقوقی حسن بیگدلی

موسسه حقوقی حسن بیگدلی یکی از فعال ترین مراکز حقوقی و مشاوره ای آنلاین حقوقی در سطح کشور است. تیم حقوقی بیگدلی با بیش از دو دهه سابقه درخشان و اجرای بیش از سه هزار پرونده ی موفق در سراسر کشور توانسته وکلای توانمندی را برای ارائه خدمات با کیفیت در کنار هم جمع کند.

یکی از راههای ارتباطی و دسترسی آسان به مؤسسه حقوقی بیگدلی، وبسایت حسن بیگدلی است.

گروه حقوقی حسن بیگدلی از سه بخش مجزا و توانمند تشکیل شده است.

بخش اول: واحد تولید محتوا است که شامل واحد تحریریه و آتلیه تخصصی تولید محتوای تصویری می‌شود.

دپارتمان تولید محتوای متنی که در آن حقوق به زبان خیلی ساده و کاربردی تهیه و منتشر می‌شود. همکاران واحد تحریریه بیش از 20 نفر از دانشجویان ممتاز رشته حقوق هستند. هدایت و رهبری تیم تحریریه بر عهده حسن بیگدلی است. تلفیق تجربه و دانش از ویژگی‌های تیم تحریریه بیگدلی است.

بخش دوم: واحد اجرا، دومین واحد موسسه حقوقی حسن بیگدلی است. این بخش شامل وکلای بسیار با تجربه و توانمندی است که در طول این دو دهه با گروه وکلای حسن بیگدلی در سراسر استان های کشور همکاری کرده‌اند. البته با روحیه جوان گرایی آقای بیگدلی در سال های اخیر از توان و دانش جوانان برتر کشور که موفق به اخذ پروانه وکالت شده اند، استفاده شده است. همکاران و حقوقدانان جوان تیم حقوقی بیگدلی، مستقیم از تجربیات حسن بیگدلی استفاده می کنند و در پرونده ها از همراهی و همیاری ایشان بهرمند می شوند.

بخش سوم: تیم فنی و مارکتینگ موسسه حقوقی بیگدلی شامل دپارتمان های فنی، پشتیبانی، دیجیتال مارکتینگ و کال سنتر است. این واحد با به روز نگه داشتن خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ، راه را برای دسترسی آسان بهره‌گیری عموم مردم شریف ایران از خدمات موسسه حقوقی بیگدلی هموار می کند.

گروه وکلای حسن بیگدلی با بیش از 30 نیروی کار جوان و خلاق قادر به ارائه خدمات حقوقی آنلاین در سراسر کشور است.

امید است بتوانیم مسائل و مشکلات حقوقی موکلان موسسه حقوقی حسن بیگدلی را با کیفیت حل کنیم

فهرست