وکیل تضمینی چیست؟ موسسه حقوقی حسن بیگدلی

وکیل تضمینی موسسه بیگدلی

وکیل تضمینی اصلاحی است که این روزها در مورد آن زیاد می شنویم. در آگهی های تنبلیغاتی موجود در سطح شهر کم و بیش به چشم می خورد و در مورد این مدل وکالت تعریف می شود و مفهوم آن این است که وکیل تضمین می کند که حتما در پرونده های موکل پیروز میدان باشد و کار موکل را صد در صد انجام دهد. در حالی که از نظر قانونی این کار غیر قانونی است. چون هیچ وکیلی نمی تواند به صورت صد در صد حکم و رای نهایی را پیش بینی کندو قول موفقیت صد در صد به موکل دهد. ( وکیل تضمینی )

وکیل تضمینی بیگدلی

وکالت در قانون مدنی ایران و مشخصا در ماده 656 چنین تعریف شده‌است:

«وکالت عقدی است که به سبب آن یکـی از دو طرف، طرف دیگر را بر انجام امری وکیل خود می کند»

وکالت در کلمه به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می باشد و در اصطلاح حقوقی: عقدی هست که به سبب آن یکـی از دو طرف عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (نماینده) خود می‌نماید. وکالت از عقود رایـج است، که هم اکنون با توجه به وجود سامانه ثنا در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و بانک‌ها بهره گیری بیشتری می‌شود.

علی رقم اینکه در موسسه حقوقی حسن بیگدلی وکلای باتجربه و تیم وکیل خوب وجود دارد هیچ گونه تضمینی صد در صدی در این رابطه وجود ندارد. چرا که این  امر خلاف قانون است. یک وکیل خوب می داند که نباید اقدام و رفتار خلاف قانون انجام دهد و تضمین صد در صد نتیجه وکالت هم جرم محسوب می شود. هرچند که وکیل باتجربه می تواند پیگیری امور وکالت را از نظر تنظیم دادخواست یا لایحه و دفاع از موکل در دادگاه ضمانت کند. نتیجه ی کار قابل ضمانت نیست. به همین دلیل اصطلاحا در قانون گفته می شود که وکالت تعهد به وسیله است. وکالت تعهد به نتیجه نیست. توصیه می شود در این رابطه  به  مطالب نوشته شده در بخش آموزش حقوق به زبان ساده وب‌سایت موسسه حقوقی حسن بیگدلی مراجعه کنید و از آن مطالب کاربردی و مفید آن بهرمند شوید. ( وکیل تضمینی )

وکیل آنلاین ( وکیل تضمینی )

پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی در کنار فضای واقعی مردم، باعث شده است که تعدادی از وکلا هم خدمات خود را در بستر اینترنت و به صورت آنلاین ارائه دهند. مزیت وکیل آنلاین آن است که کسانی که به خدمات وکیل  خوب نیاز دارند از طریق جستجو در اینترنت به آن دستیابی داشته باشند. معمولا وکیل آنلاین اطلاعات و توانمندی های بیشتر و بهتری نسبت به سایر وکلا که به صورت سنتی فعالیت می کنند، دارند.

وکیل آنلاین به لحاظ انجام تحقیقات و فعالیت های حرفه ای در بستر اینترنت از آخرین خبرها و اطلاعات حقوقی آگاه است و بهتر می تواند سوالات و مشاوره های درخواستی را پاسخگو باشد. از طریق  جستجوی اینترنتی می توان به خدمات وکیل آنلاین دسترسی پیدا کرد. شاید بتوان گفت یکی از ویژگی های وکیل آنلاین همکاری تیمی و گروهی با وکلای دیگر موجود در سراسر شهرستان های دیگر ایران است. به طور مثال، وکلای موسسه حقوقی حسن بیگدلی به صورت کاملا آنلاین خدمات مشاوره ای در اختیار هموطنان عزیز گذاشته و خدمات باکیفیت حقوقی به آن‌ها ارائه می دهد. ( وکیل تضمینی )

هزینه‌های مناسب و خدمات بسیار سریع از ویژگی های گروه حقوقی آنلاین موسسه حقوقی بیگدلی است. از طرف دیگر کمترین استرس و آسیب به موکل وارد می شود چون برای موکل بسیار مطلوب است به  راحتی به وکیل خود دسترسی داشته باشد.

برای خواندن مطالب بیشتر  از وبسایت موسسه حقوقی بیگدلی وکیل خوب و وکیل پایه یک دادگستری در تهران دیدن کنید.

Tags: , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست