نکات حقوقی عقدنامه بخش اول عاطفه امینی ، حسن بیگدلی

عاطفه امینی کارشناس حقوق

نکات حقوقی عقدنامه شامل موارد 12 گانه موجود در عقدنامه است که حسن بیگدلی وکیل پایه یک دادگستری در این گفتگوی زنده‌ی اینستاگرامی با خانم عاطفه امینی کارشناس حقوق و فعال در زمینه‌ی حقوق زنان، موارد سه بند در صفحات اولیه عقدنامه را بررسی می‌کند.

عاطفه امین مشاور حقوقی نکات حقوقی عقدنامه

در بررسی سه مورد از شروط 12 گانه عقد خانم عاطفه امینی به عنوان کارشناس حقوق و فعال در زمینه حقوق زنان بزرگ ترین چالش موجود در این خصوص را عدم آگاهی زوجین به مفاد این شروط دانستند زیرا از نظر ایشان اکثر زوجین در زمان تنظیم عقدنامه در ازدواج نه تنها به آثار حقوقی این شروط توجهی نمی کنند بلکه بدون مطالعه آن را امضا میکنند. هرچند در کلیات امر ماهیت این شروط به نفع خانم است. ( نکات حقوقی عقدنامه )

عاطفه امینی موسسه حقوقی بیگدلی

بهترین وکیل تهران موسسه حقوقی حسن بیگدلی

در ادامه بررسی نکات حقوقی عقدنامه و شروط 12 گانه وکیل حسن بیگدلی با تاکید بر اینکه شرط پإیرش بند اول عقدنامه در محاکم قضایی نپرداختن نفقه به مدت بیش از 6 ماه است، چنین مطرح میکند که هنر وکیل خوب طلاق آن است که قبل از دادخواست طلاق به استناد بند یک عقدنامه را مطرح کند باید مشاوره خوب با ذکر جزییات در مورد عقدنامه یعنی عدم پرداخت نفقه به موکل خویش ارائه کند. ( نکات حقوقی عقدنامه )

نکات حقوقی عقدنامه حسن بیگدلی

زیرا یکی از مهم ترین شروط اثبات بند یک و صدور حکم طلاق آن است که اجبار شوهر به پرداخت نفقه ممکن نباشد و این مورد نیز با صدور حکم قطعی و صدور اجراییه و در نهایت با اعمال ماده 3 از قانون نحوه اجرای محکوکیت های مالی میسر می شود. ( نکات حقوقی عقدنامه )

عاطفه امینی کارشناس حقوقی

در موضوع عسر و حرج نیز که از شروط 12 گانه عقدنامه محسوب می شود خانم عاطفه امینی کارشناس حقوق و مشاور حقوقی و فعال در امور زنان به مشکلات موجود در اثبات عسر و حرج در این برنامه زنده اینستاگرامی پرداخت. چرا که از نظر ایشان گاها بهترین وکیل طلاق نیز در اثبات این موضوع عاجز است چرا که رویه محاکم قالبا  به آثار ظاهری و ملموس زندگی زوجین مثل ضرب و جرح توجه میکنند و به آثار و صدمات روحی و روانی که قالبا  سرمنشا طلاق های عاطفی است کمتر توجه و تاکید می شود. ( نکات حقوقی عقدنامه )

این  موضوع واقعیتی است ک نباید از آن چشم پوشید. در ادامه حسن بیگدلی وکیل پایه یک دادگستری بیان داشت به جهت وجود موانع قانونی و اینکه طبق قانون اجرای طلاق به دست مرد می باشد و خانم ها که می خواهند به هر عنوان در مسیر دادگاه های خانواده گرفتار نشوند بهتر است  موضوع را از طریق گفتگو و مذاکر با همسرشان حل و فصل کنند و با گرفتن وکالت نامه طلاق توافقی به تمام این بحث ها پایان دهند. ( نکات حقوقی عقدنامه )

عاطفه امینی نکات حقوقی عقدنامه

وکیل خوب طلاق آن است که در ابتدا تمام تلاش خود را برای صلاح و سازش و ادامه زندگی موکلین به کار ببندد و اگر این کار او به ثمر نرسید از طریق راه کارهای طلاق توافقی و شروط مندرج در عقدنامه دادخواست طلاق مطرح کند.

برای اطلاع از ادامه این  مطلب ودیو لایو اینستاگرامی عاطفه امینی و حسن بیگدلی در زیر بارگزاری شده است، با دقت ببینید.

هزینه وکیل طلاق طبق توافق بین وکیل و موکل صورت می گیرد. اما موسسات حقوقی بسیار باتجربه و معروف در این زمینه می توانند نتیجه ی مطلوب را برای موکل حاصل کرده و مسیر طلاق را از نظر زمانی مدیریت کنند و کاهش دهند. وکیل معروف طلاق در تهران بسیار زیاد است و موسسه حقوقی حسن بیگدلی با توجه به داشتن تعداد زیادی از وکلای مجرب خانم و آقا در موسسه خود می تواند کمک شایانی به موکلان کند. داشتن وکیل خانم و آقای زیده یک مزیت نسبی برای موسسه حقوقی حسن بیگدلی است. ( نکات حقوقی عقدنامه )

وکیل طلاق مشهد، باتوجه به وجود سامانه ثنا و ارتباطات گسترده ی موسسه حقوقی بیگدلی با وکلای خوب و وکلای باتجربه در شهرستان های سراسر کشور می توان با مراجعه به وب‌سایت مرکز حقوقی بیگدلی از این خدمات استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن بهترین وکیل مشهد را انتخاب کرده و مشکل حقوقی خود را با آن پیگیری کنید. وکیل طلاق در قم ، باتوجه به اینکه قم یکی از نزدیک ترین شهرها به تهران است، خدمات موسسه حقوقی بیگدلی به شهروندان عزیز قمی نیز ارائه میشود. وکیل ماهر برای طلاق با توجه به تجربه خود و دانش زمینه ای که در مورد موارد قانونی مربوط به طلاق دارد عمل می کند و موکل خود را از نظر ذهنی و زمانی آزار نمی دهد. وکیل طلاق در تهران حسن بیگدل است که با توجه به راه های ارتباطی موجود در وب سایت حقوقی بیگدلی و شماره وکیل خوب در در تهران می توانید با ما در ارتباط باشید. ( نکات حقوقی عقدنامه )

تهران، خیابان آزادی، بعد از بوستان اوستا، روبه روی خیابان دکتر قریب ، پلاک ۱۳۸، طبقه سوم، واحد ۱۴

mail: info@hassanbigdeli.ir

instagram: @hassanbigdeli_lawyer

web: https://hassanbigdeli.ir/

Tags: , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست