بهترین وکیل خوب ؛ موسسه حقوقی حسن بیگدلی

بهترین وکیل خوب موسسه حقوقی حسن بیگدلی در تهران در این مطلب نحوه انتخاب وکیل خوب در تهران را توضیح می‌دهد.
حتما شما خواننده عزیز با من موافق هستید که انتخاب وکیل خوب و در نظر گرفتن معیار های قانونی برای این که بتوانیم وکیل خوب برای کار های قضایی و قانونی خود انتخاب کنیم در موفقیت ما از جنبه های مختلف تاثیر مثبتی دارد . زیرا در جامعه ما با افرادی مواجه میشویم که از این معیار ها و از این مسائل آگاهی نداشته اند و یا در صورت اگاهی این موارد را رعایت نکرده اند با مشکلات متعددی مواجه شده اند . به طوری که در بعضی از پرونده های که در این خصوص مطرح شده است شاکی عنوان میکند که برای حل و فصل مشکلات حقوقی به شخصی مراجه کرده و آن شخص خود را وکیل دادگسری معرفی کرده است ولی در عمل چنین شخصی وکیل دادگستری نبوده و عملا از آن ها کلاه برداری شده است و این موردی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد. بنابراین توسعه می کنیم که تمامی مطالب و موارد گفته شده در این مقاله را مطالعه نمایید و با نظرات خود ما را در بهینه سازی کردن این مقاله مساعدت بکنید.

بهترین وکیل خوب حسن بیگدلی

وکیل خوب، موسسه حقوقی حسن بیگدلی

به نظر می رسد اولین شرط انتخاب وکیل خوب این است که آن وکیل دارای پروانه رسمی از کانون وکلا و یا مرکز وکلا قوه ای قضایه ای باشد . این مطلب به این معنا است که از نظر قانونی فقط کانون وکلا دادگستری و مرکز وکلای قوه ای قضایی دو نهادی هستند که اختیار صدور پروانه برای متقاضیان حرفه ای وکالت را دارند . یعنی این که تا زمانی که شخصی از این دو مرکز پروانه ای وکالت دریافت نکرده باشد نمی تواند به عنوان یک وکیل خوب در نظر گرفته شود .زیرا بر اساس قانون تنها اشخاصی که با طی مراحل قانونی و تحصیلی از این دو مرکز موفق شده باشد پروانه وکالت اخذ کنند می توانن در دادگستری ها و محاکم قضایی حضور پیدا کنند و از حقوق موکلین خود دفاع کنند . در نتیجه شخصی که دارای مدرک حقوق قضایی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد و یا حتی دارای مدرک تحصیلی دکتری در رشته حقوق باشد نمی تواند قبل از آن که پروانه وکالت اخذ بکند در دادگاه ها یا دادسرا ها و مراجع قضایی حضور پیدا کند. ( بهترین وکیل خوب )

بنابراین اگر شما نیاز به انتخاب و استخدام وکیل داشته باشید حتما برسی کنید که ایا این وکیل از کانون وکلا یا مرکز امور وکلا دارای پروانه است یا نیست و اگر دارای پروانه نباشد انتخاب این شخص به عنوان وکیل شما را با مشکل مواجه خواهد کرد و امکان دارد که با مشکلات متعدد قضایی مواجه بشوید و یا حتی پول خود را از دست بدهید ودر دام جرم مثل کلاه برداری بیوفتید.
دومین معیار یک وکیل خوب این است که آن شخص علاوه بر آن که دارای پروانه رسمی از کانون وکلا یا مرکز وکلای قوه ای قضایی می باشد باید این پروانه او هر ساله تمدید گردد چرا که بر اساس قانون اگر وکیلی پروانه خود را تمدید نکند حق شرکت در جلسات دادگاه را نخواهد داشت و قاضی پرونده می تواند از حضور وکیل در جلسات رسیدگی و دفاع خود داری کند.
تمدید پرونده به چه معناست . تمدید پروانه به این معناست که هر وکیلی مکلف است که هر ساله برای تمدید پروانه خود به کانون وکلا یا کانون مرکز وکلا که پروانه وکالت او را صادر کردنند مراجعه کنند چنانچه منع قانونی نداشته باشد و یا شکایت و حکمی در مورد تعلیق پروانه وکالت و یا ابطال پروانه وکالت وجود نداشته باشد این وکیل باید مبالغی به عنوان هزینه های قانونی واریز بکند و پروانه وکالت خود را برای مدت یک سال یا دو سال تمدید کند و اگر وکیلی چنین کاری را نکرده باشد عملا در دفاع از موکل و حضور در دادگاه به مشکل خواهد خورد و نتیجه چنین کاری حتما به ضرر موکلی خواهد بود که چنین وکیلی را انتخاب کرده است که به او مبالغی را به عنوان حق الوکاله پرداخت کرده است . بنابراین معیار دوم که همان تمدید پروانه ای وکالت است معیار مناسبی خواهد بود برای این که ما بتوانیم وکیل خوب خود را انتخاب بنمایم. ( بهترین وکیل خوب )

بهترین وکیل تهران

اگر شما به دنبال یافتن بهترین وکیل در تهران هستید باید به این نکته توجه بکنید که تمامی وکلای که در سطح تهران فعالیت می کنند آن ها حتما از کانون وکلا و یا مرکز امور وکلا پروانه ای رسمی و تمدید شده داشته باشند ولی نکته ای که در این مورد باید به آن توجه کرد این است که در سطح استان های مختلف کانون های وکلای متعددی وجود دارد که هر کدام از آن ها به عنوان کانون های وکلا در چهارچوب قانون اقدام به برگزاری آزمون وکالت و احراز صلاحیت شرکت کنندگان در آزمون وکالت هستند در شهر های مختلف و برای استان های مختلف پروانه ای وکالت صادر می کنند ولی ممکن است که در شهر های مثل تهران وکلایی فعالیت بکنند که پروانه محل اشتغال آن ها شهر و یا استان دیگری به غیر از شهر تهران است در نتیجه یکی از معیار های بهترین وکیل تهران آن است که آن وکیل پروانه وکالت اختصاصا برای شهر تهران دریافت کرده باشد.

بنابراین اگر وکیلی برای شهر خارج از تهران پروانه ای وکالت دریافت کرده باشد و بخواهد در شهر تهران تمرکز کند ودر شهر تهران فعالیت کند و این موضوع در هیات های قانونی و دادسرای انتظامی وکلا مورد برسی قرار گرفته و احراز شود. برای چنین وکیلی تخلف و رای تخلف صادر می گردد و ممکن است که این رای باعث شود که پروانه ای آن وکیل که خارج از حوزه ای قضایی تهران پروانه وکالت دریافت کرده است . به مشکل خورده که خطر تعلیق و یا ابطال مواجه شود و چنین حکمی برای موکل مضر بوده و خسارت به بار خواهد آورد. ( بهترین وکیل خوب )

چرا که همین یک نکته را در نظر نگیرد و وکیلی انتخاب کند که پروانه ای او در دادسرای انتظامی به حالت تعلیق در آمده یا در جریان کار به تعلیق در بیایید نتیجه آن عقب افتادن کار موکل و کند شدن جریان رسیدگی به پرونده خواهد بود و این که ممکن است موکل مجبور شود که دوباره سراغ وکیل دیگری برود و هزینه های دیگری به عنوان حق الوکاله پرداخت کند. در نتیجه لازم است که بهترین وکیل تهران را از صدور پروانه آن وکیل برای شهر تهران تشخیص بدهید. سوالی که در این جا پیش می آید آن است که از چه طریقی می توانیم ما بفهمیم که بهترین وکیل تهران برای شهر تهران پروانه وکالت اخذ کرده است. ساده ترین راه آن است که به سایت کانون وکلا مرکز یا مرکزامور وکلای تهران مراجعه بکنید ودر سایت مربوطه اسامی و مشخصات وکلای که برای شهر تهران پروانه ای وکالت اخذ کرده اند مشاهده بکنید و یا آن که با وارد کردن مشخصات وکیل مورد نظر در سایت های مربوطه متوجه شوید که آیا این شخص برای شهر تهران وکالت دریافت کرده است یا وکالت او برای شهر دیگری می باشد به نظر می رسد موارد دیگری که برای بهترین وکیل تهران می توان در نظر گرفت. ( بهترین وکیل خوب )

وکیل خوب در تهران حسن بیگدلی

داشتن دفتر وکالت مختص به خود اعم از دفتری است که مالکیت آن دفتر به نام آن وکیل است و یا به صورت ثابت و مشخصی ندارد نمی تواند در رده بهترین وکیل تهران قرار بگیرد . چون لازم است که موکل در جریان امور کار وکالتی قرار بگیرد و با وکیل خود جلسه حضوری داشته باشد . و چنانچه وکیلی مکان و دفتر مناسبی برای مراجعین خود و موکلین خود نداشته باشد احتمال دارد در روند رسیدگی و پیگیری به پرونده با موکل به مشکل بر بخورد در نتیجه داشتنه دفتر مناسب د ترجیحا ثابت می تواند گزینه ای خوبی برای تشخیص بهترین وکیل خوب تهران باشد. مواردی چون تحصیلات دانشگاهی تجربه ای کافی در حوضه وکالت اخلاق خوب و معروفیت و مشهوریت وکیل نیز می تواند گزینه ها و موارد خوبی برای انتخاب وکیل خوب آن هم در تهران قلم داد گردد.

وکیل خوب می خوام

اگر به دنبال یافتن وکیل خوب در شهر تهران و یا سایر شهر های ایران هستید به غیر از معیار های مثل داشتن پروانه ای رسمی تمدید شده و یا داشتن دفتر مناسب برای ملاقات مراجعین می گردید یعنی معیار های دیگری برای وکیل خوب می خواهید باید به این نکته توجه داشته باشید که سابقه کاری یک وکیل می تواند گزینه ای مناسبی برای یافتن وکیل خوب باشد . زیرا در عمل دیده می شود که وکلای که چندین سال کار خود تخصص و تجربه دارند و پرونده های مختلفی را با موفقیت در دادگاه ها و مراجع قضایی انجام داده اند می توانند با تکیه بر تجربه ای خود مشکلات حقوقی و قضایی موکلین خویش را با بهترین کیفیت انجام دهند . زیرا مسائل حقوقی و قضایی در عمل دارای پیچیدگی ها و زوایای مختلفی هستند که حل این مشکلات و این مسائل فقط با تکیه بر آموزش ها و علم تئوریک به دست نمی آید و لازم است وکیل روز ها و ساعت های مختلفی برای حل و فصل کردن این پرونده ها سپری کند. و تحربه کسب کند هیچ معیاری به نظر می رسد که بالاتر از تجربه برای وکیل خوب نباشد آن دسته از کارآموزانی که به تازگی پروانه ای وکالت اخذ کرده اند به نوعی در حرفه ای وکالت تازه کار می باشند. ( بهترین وکیل خوب )

گزینه مناسبی برای انتخاب وکیل خوب و با تجربه نمی باشد. هر چند که وکلای تازه کار مسیر های آزمون وکالت و مسیر های آزمون علمی را پشته سر گذاشته اند و صلاحیت آن ها برای تسدی شغل وکالت احراز گردیده است و ممکن است که در طول سالیان آینده تجربیات بسیار ارزشمندی را کسب کنند ولی توسعه ای ما این است که برای پرونده های سنگین و پیچیده و موضوعات حقوقی تخصصی حتما از وکلا با تجربه استفاده کنید وکیلی که سالیان سال در شغل وکالت ودر حرفه ای وکالت تجربیات ارزشمندی داشته است.

خبر خوب آن که در موسسه حقوقی حسن بیگدلی وکلای با سابقه حضور داشته و با این موسسه فعالیت می کنند سابقه ای وکالت برخی از این وکلای دادگستری به بیش از دو دهه می رسد یعنی وکیلی که بیست سال به صورت تخصصی در حرفه ای وکالت تجربیات ارزشمند و ذی قیمتی را تحصیل کرده است و آن دسته از افرادی که به دنبال یافتن وکیل با تجربه و وکیل خوب می گردنند می توانند از طریق راه های ارتباطی با موسسه حقوقی حسن بیگدلی تماس گرفته و از خدمات رایگان این موسسه دریافتنه وکلای با سابقه و با تجربه بهرمند بشوند. ( بهترین وکیل خوب )

وکیل خوب در شهر ری

باید به این نکته توجه داشته باشید که چون شهر ری در جوار شهر بزرگ تهران قرار دارد و از یک نگاه شهر ری چسبیده به شهر تهران می باشد . به نوعی تمامی آن معیار های که مورد یافتن وکیل خوب در تهران توضیح داده شد . در مورد وکیل خوب در شهر ری نیز مصداق دارد و قابلیت انطباق خواهد داشت ولی به این نکته هم باید در نظر داشته باشید که برای شهر ری نیز پروانه های وکالت جداگانه صادر می شود یعنی وکیلی که وکالت آن برای شهر تهران صادر شده است و یا برای شهر های دیگری خارج از شهر تهران صادر شده باشد. هر چند می تواند در شهر ری فعالیت وکالتی نماید ودر شهر ری پرونده قضایی قبول کند ودر دادگاه های شهر ری برای دفاع از موکل خود حضور داشته باشد.

ولی از نظر آیین نامه های مربوطه و قوانین موجود نمی تواند چنین وکیلی در شهر ری تمرکز وکالتی داشته باشد و اختصاصا در شهر ری دفتر وکالت تاسیس نماید بنابراین لازم است در انتخاب وکیل خوب در شهر ری این نکته توجه داشته باشید که آن وکیل حتما در شهر ری پروانه وکالت رسمی تایید شده داشته باشد و اصطلاحا حوزه ای قضایی و محل اشتغال آن وکیل اختصاصا در شهر ری باشد ضمن آن که در عمل دیده می شود که وکلای بومی برای پیگیری پرونده ها بهتر از وکلای هستند که خارج از شهر و یا آن حوزه دادگاه فعالیت می کنند.

زیرا در حال حاضر به لحاظ وجود ترافیک و مشکلات در آمد و شد وکیلی که در نزدیکی دادگاه دفتر وکالت دارد و یا در آن شهر مشغول به کار است بهتر از وکیلی است که در خارج آن شهر شاغل بوده و سکونت دارد. و این وکیل بهتر می تواند پرونده موکلین خود رادر دادگاه های حوزه قضایه که پروانه وکالت برای آن صادر شده است. پیگیری نمایید و از حقوق موکلین خویش دفاع بکند. ( بهترین وکیل خوب )

وکیل خوب در قم

تمام مواردی که درقسمت های قبلی مقاله گفته شد . برای وکیل خوب در قم نیز کارایی دارد . چون در هر صورت تمامی وکلای که پروانه وکالت از کانون وکلا و یا مرکز امور وکلا دریافت میکند یکسان است و این قانون ها در سراسر کشور قابلیت اجرایی شدن دارد بنابراین وقتی ما می گوییم که وکیل خوب در تهران باید دارایی پروانه رسمی و معتبر و تمدید شده باشد . همین خصوصیات برای وکیل خوب در قم نیز صادق است و این که وکیلی که در قم کار میکند بهتر است که محل اشتغال آن نیزشهر قم باشد و پروانه وکالت او برای شهر قم صادر شده باشد و این موضوع برای تمامی وکلا که در حوزه های مختلف و در شهر های مختلف فعالیت دارند صدق میکند و کارایی دارد . نکته ای که در مورد وکیل خوب در قم باید بگوییم آن است که مرکز استقرار دیوان عالی کشور در شهر تهران قرار دارد ولی تعدادی از شعبات دیوان عالی کشور بنا به جهاد و مصالح قانونی و قضایی در شهر مشهد و قم مستقر است لذا در شهر قم تعدادی از شعبات دیوان عالی کشور فعالیت میکنند و پرونده هایی که از آن ها فرجام خواهی شده و یا اعاده دادرسی صورت گرفته به این شعبات در شهر قم ارجا می‌شود. ( بهترین وکیل خوب )

بنابراین چنانچه پرونده ای از شما در شهر قم ودر شعبات دیوان عالی کشور مستقر در شهر قم مورد پیگیری و مورد برسی قرار گیرد. توسعه میشود که از وکلای خوب شهر قم استفاده شود . برای یافتن وکیل خوب در قم می توان از معتمدین محلی و افرادی که در این حوزه تخصص دارند پرس و جو کرد و یا آن که از کانون وکلای استان قم نیز در این رابطه تحقیق وتفحس نمود و به سایت این کانون مراجعه شود.

همچنین تعداد از وکلای خوب دارای پروانه رسمی که محل اشتغال آن ها شهر قم است. با موسسه حقوقی حسن بیگدلی فعالیت و همکاری دارد و میتوان از طریق مراجعه به سایت موسسه و یا مراجعه حضوری از خدمات رایگان و مشاوره رایگان در این خصوص بهرمند شد . شایان ذکر است که خدماتی که برای یافتن وکیل خوب در موسسه حقوقی حسن بیگدلی ارائه می‌شود. کاملا به صورت رایگان میباشد تا شهروندان عزیز بامشکلات ناشی از تظاهر در امر وکالت یا کارچاق کنی مواجه نشوند و بتوانند به صورت قانونی وکیلی معتبر وکیل خوب که با بودجه و هزینه آن ها مطابقت داشته باشد و همچنین با نوع پرونده و نوع دعوایی که در دادگسری مطرح است بهترین وکیل انتخاب گردد.

دنبال وکیل خوب میگردم

اگر به مطالب مندرج در این مقاله های که در این حوزه نوشته شده است دقت کنیم . به این نکته باید توجه داشته باشیم که صرف جست و جو در شبکه های مجازی و بستر اینترنت نمی تواند شما را به یک وکیل خوب برساند . بنابراین بهتر است برای این که بتوانید وکیل خوب را دنبال کنید و از خدمات حقوقی و قضایی وکیل خوب استفاده کنید علاوه بر ان که باید به سایت کانون وکلا و یا امور قوه قضاییه مراجه کنید از موکلینی که سابقا با وکیل مورد نظر شما پرونده حقوقی ویا قضایی داشته اند و آن وکیل در پیگیری مشکلات موکل و پرونده قضایی موکل جدیت داشته و تلاش زیادی کرده است و در احقاق حق و اجرای عدالت انسان توانمندی بوده است.

استفاده بکنیم چون در کار خوب بهترین تبلیغ هر وکیلی است و چنانچه وکیلی بتواند در طول سالیان سال خدمات وکالتی خود را در اختیار موکلین و مراجعین بگذارد و با آن ها کم ترین چالش حقوقی و مالی را ایجاد کند و کارنامه درخشانی از خود به اشتراک بگذارد می توان گفت چنین وکیلی یک وکیل خوب محسوب می شود. ( بهترین وکیل خوب )

هنر وکیل خوب آن است که اطلاعات حقوقی و آموخته های قانونی خود در دانشکده را به صورت عملی به مرحله اجرا بگذارد و با تیکه بر توانمندی و علم خود و تجارب و حرفه ای وکالت خویش مشکلات و مسائل حقوقی موکلین را به صورت قانونی حل و فصل بکند . بنابراین ضمن آن که توسعه میکنیم در جست و جو وکیل خوب موارد گفته شده در این مقاله را مراعات کنید . حتما به صورت حضوری با وکیل صحبت بکنید و از وکیل بخواهید که به صورت شفاف و به صورت کاملا اختصاصی در مورد پرونده شما احضار نظر بکند و تجارب و مشاوره های حقوقی خود را در اختیار شما بگذارد از هر گونه احساسی عمل کردن و یا توجه بی اساس به وعده و وعید های دیگران که خود را وکیل معرفی میکنند اجتناب کنید و صرفا در چارچوب قانون برای یافتن وکیل خوب اقدام بنمایید.

وکیل خوب برای مشاوره

همیشه گفته میشود که رسالت یک وکیل قبل از آن که وکالت موکلین باشد مشاوره است . یعنی همیشه بحث مشاوره در اولویت کار وکالت قرار دارد چون اگر وکیلی بتواند به صورت قانونمند و با تیکه بر تجارب و سوابق خود مشکلات موکل را بشنود و در چارچوب قانون و در میدان عمل برای موکل راهنمایی و مشاوره بدهد. چنین وکیلی وکیل خوبی محسوب خواهد شد چون بار ها دیده شده و گفته شده که بعضی از وکلا این نکته را توجه نکرده اند و اصطلاحا مشاوره ناقص و یا گاها نادرست به موکل داده اند که چنین کاری باعث شده است حقوق موکل ضایع شود ویا آنکه پرونده قضایی او با اطاله دادرسی و کندی به پیش رود و این نکته ای است که حتما باید در انتخاب وکیل خوب توجه نمود. به زبان ساده تا زمانی که یک وکیل نتواند حرف های موکل را کاملا گوش دهد و با تمام وجود مشکل موکل را لمس نکند و در پی آن مشاوره خوبی به موکل ارائه ندهد در وادی عمل نیز مشکلات زیادی خواهد داشت . لذا توسعه میشود برای آن که بتوانید در شهر تهران به دنبال وکیل خوب بگردید بهتر است که برای آن موضوعی که قسط دارید برای آن موضوع وکیل انتخاب کنید را با چند وکیل در میان بگذارید و به آن وکیل حق و مشاوره پرداخت کنید و بخواهید که نظر خود را در مورد مشکل و پرونده شما ابراز کند و اصطلاحا مشاوره بدهد و در این حالت هست که مشاوره های که از وکلا های مختلف گرفتید را با یکدیگر برسی میکنید و بهترین نوع مشاوره ای که وکلا در اختیار شما قرار داده اند را انجام میدهید و اجرا میکنید . چون مسئله وکالت هر چند در ظاهر یک موضوع ساده ای است ولی در عمل حساسیت های خواص خود را دارد و چنانچه هر یک از موارد را رعایت نگردد احتمال دارد موکل که برای حل مشکل خود به وکیل مراجعه کرده است ناخواسته با مشکلات دیگری مواجه شود و پرونده او گاها سالیان سال بلاتکلیف مانده و یا باکندی پیش رود.
امیدواریم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید باشد نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید و هر گونه نقد و انتقادی نسبت به این نوشته داشته باشید را از طریق راه های ارتباطی و وبسایت حقوقی حسن بیگدلی مطرح بکنید.

برای خواندن مطالب بیشتر  از وبسایت حقوقی حسن بیگدلی وکیل خوب در تهران  دیدن کنید.

Tags: , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست